Vážení klienti a přátelé, přes léto provozuji rodinný kemp a bistro na jihu Čech. Ráda vás tu opět přivítám začátkem září. Užívejte letní dny a hlavně odpočívejte. Děkuji za Vaši přízeň, Vaše Petra Kellerová